Polecam
 
 
Linki stron: Zaprzyjaźnione Strony

Apartamenty Dla Turysty - Giżycko - noclegi, apartamenty, pokoje
Dlaczego Giżycko?

Giżycko, położone pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin, nazywane jest stolicą Mazur i polskiego żeglarstwa. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich, i z tego jak i innych powodów co roku przyciąga rzesze turystów spragnionych obcowania z naturą, jak i tych szukających mocnych wrażeń.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Miniatura Data dodania: 20-03-2016 20:16 - Odwiedzin: 918

Twoje choroby
Strona jest poświęcona chorobom, które nam towarzyszą. To niekoniecznie wiedza o nich, a wsparcie dla innych. Ciepłe i miłe rozmowy potrafią zdziałać wiele. Czasem banalne dolegliwości mogą okazać się groźną w skutkach chorobą. Od innych można się wiele dowiedzieć. Strona nie ma na celu porad medycznych, ale może wskazać drogę do lekarza. Oprócz tematów poświęconych chorobom znajdziecie wiele innych. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Życzę miło i z pożytkiem spędzonych chwil.
Miniatura Data dodania: 13-03-2012 19:50 - Odwiedzin: 2798

PHP-Fusion Mods UK
Fangree Productions zapewnia bezpłatne dodatki dla PHP-Fusion Content Management System. Wszystkie Fangree Productions dodatki są na licencji wolnego oprogramowania bez gwarancji pod GNU GPL Affero v3. Oferujemy użytkownikom szybkie wsparcie dla wszystkich dodatków, opracowanych i wydanych przez Productions Fangree.
Nasza strona zawiera dużo dodatków produkcji Productions Fangree.
Miniatura Data dodania: 28-03-2012 17:40 - Odwiedzin: 3294

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
Polski Oficjalny Support CMS-a PHP-Fusion. Darmowe skrypty PHP, porady, forum dyskusyjne. Całkowite spolszczenie. Sam stworzysz stronę www w kilkanaście minut.
Miniatura Data dodania: 30-07-2013 08:19 - Odwiedzin: 2524

Lui Site - katalog ciekawych stron - Linki
Kompleksowa promocja Twojej strony, dzięki której dotrzesz bezpośrednio do ludzi! Jest to darmowy katalog polskich stron, w którym w prosty sposób zamieścisz profesjonalną prezentację Twojej stron WWW.
Miniatura Data dodania: 09-12-2012 14:45 - Odwiedzin: 2659

Strona Janusza Świtaja - Zapraszam...
Strona Janusza Świtaja, osoby z uszkodzeniem rdzenia kręgowego, a zarazem pasjonata motoryzacji. Znajdują się tu informacje o urazach rdzenia kręgowego, o opiece paliatywnej, o życiu i codzienności osób niepełnosprawnych z ciężkimi urazami.
Miniatura Data dodania: 10-02-2013 10:25 - Odwiedzin: 2712

Portal katolicki - sacramenti.info
Według Katechizmu Kościoła katolickiego Sakramenty są skutecznymi znakami łaski, ustanowionymi przez Chrystusa i powierzonymi Kościołowi. Przez te znaki jest nam udzielane życie Boże. Obrzędy widzialne, w których celebruje się sakramenty, oznaczają i urzeczywistniają łaski właściwe każdemu sakramentowi. Przynoszą one owoc w tych, którzy je przyjmują z odpowiednią dyspozycją (KKK 1131).

Sakramenty święte przeznaczone są dla żywych i dla wierzących. W Kościele katolickim istnieje siedem sakramentów.
Nasz portal ma na celu dzięki modlitwie przygotowanie do przyjęcia sakramentów
Miniatura Data dodania: 14-04-2013 20:44 - Odwiedzin: 2785

Wisła - Pokoje Gościnne - Krystyna
Pokoje Gościnne Krystyna w Wiśle zapraszają na wyjątkowy wypoczynek u źródeł Wisły. Gwarantujemy ciszę, spokój, bliskość natury. Niezapomniane wrażenia o każdej porze roku.
Miniatura Data dodania: 05-10-2013 17:30 - Odwiedzin: 2109