Polecam

Autor wątku: bogdan
Identyfikator wątku: 224
Informacje o wątku
Jest 11 postów w tym wątku, i był oglądany 10046 razy.
Zobacz temat
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
r-kam - jego historia
r-kam
Witam i żegnam
Edytowane przez r-kam dnia 01-03-2013 14:08
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This Yahoo

agula30
Ja bym się próbowała odwołać, to w sumie niewiele kosztuje a może dużo zmienić. Piszę to dlatego, że sama to zaniedbałam i teraz tego żałuję dlatego radzę Ci odwołaj się.
Różnice między możliwym a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.

r-kam
Widzę że chociaż na tym forum mam sprzymierzeńców. Wogóle ta kobieta orzecznik byłą taka nie miła, prosiłem ją o 2-3 miesiące świadczenia rehabilitacyjnego i w międzyczasie o wysłanie do sanatorium, miałem wrażenie że wogóle mnie nie słuchała. Szkoda pisać...
Dzięki za odpowiedzi.

Chyba napiszę odwołanie.

agula30
Jedyna co mogłabym dodać to to, że baby zazwyczaj są bardziej podłe od facetów.

r-kam
agula30 wiesz co jest najlepsze w tym wszystkim, że 4 razy byłem wzywany na kontrolę zasadności zwolnienia lekarskiego, raz byłem badany przez faceta a trzy razy przez kobietę i nie mieli żadnych zastrzeżeń do L4. I nawet powiem że tamta babka była bardzo miła.!!!!
I jak to możliwe że lekarz podważa opinię drugiego lekarza, w dodatku pracujących w tej samej placówce.

agula30
A ja wychodzę z założenia, że dopóki ZUS nie musi płacić wszystko jest ok, ale jak już oni muszą płacić to sprawa wygląda inaczej.

k2
lekarz orzecznicy ZUS składają przysięgę mamonie ,no i niestety większość, z nich przedkłada ją nad . Przysięgą Hipokratesa.

A,czy nie odnosicie wrażenia ,że pracują tam "niespełnieni ' lekarze,którzy zamienili kitel ,a urzędniczy fartuch

dzięki jednak G.A.W że od czasu ,do czasu budzi się w nich empatia do pacjenta ,no dzięki temu żyje nam się kolorowo.

r-kam
k2 napisał(a):

lekarz orzecznicy ZUS składają przysięgę mamonie ,no i niestety większość, z nich przedkłada ją nad . Przysięgą Hipokratesa.

A,czy nie odnosicie wrażenia ,że pracują tam "niespełnieni ' lekarze,którzy zamienili kitel ,a urzędniczy fartuch

dzięki jednak G.A.W że od czasu ,do czasu budzi się w nich empatia do pacjenta ,no dzięki temu żyje nam się kolorowo.

Myślę, że masz w całkowitą rację. Potwierdził to nawet mój lekarz rodzinny, (pozdrawiam go - złoty człowiek). W większości pracują tam lekarze nieudacznicy, za nic nie odpowiadają, nie stawiają dignoz i nie leczą, a dostają większę pensje o lekarzy NFZ.

W tygodniu idę do mojego lekarza ortopedy, niech coś doradzi, może napiszę jakieś zaleenia do dalszego mojego leczenia i wtedy się odwołam od decyzji.

Pozdrawiam

agula30
Pamiętaj, że na odwołanie jest z tego co pamiętam 14 dni od dnia otrzymania orzeczenia.
Tak mi się przynajmniej wydaje.

r-kam
Tak wiem, masz rację, orzeczenie otrzymałem 31 grudnia, tak więc do 11 stycznia mam czas.

k2
bandziory ,i tyle . mam znajomego młody człowiek ,przez rok ,z małym okładem refundowali mu leczenie biologiczne ,no i jakoś się trzymał . niestety refundację cofnęli,bo niby nie rokował ,i posypał się chłop .rzut ,za rzutem . siedzi na wózku ,i wybaczcie ,ale mam nerwa, robi pod siebie. oni zaoszczędzili.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum: