Polecam

Autor wątku: bogdan
Identyfikator wątku: 206
Informacje o wątku
Jest 8 postów w tym wątku, i był oglądany 9959 razy.
Zobacz temat
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Aniolekzrogami. Obrona pracy - ankieta, prośba
aniolekzrogami
Słuchajcie mam do Was prośbę.

Otóż piszę pracę dyplomową na temat turystyki osób niepełnosprawnych ruchowo i chciałabym w tej pracy (konkretnie w prezentcji) zamieścić zdjęcia...z waszych wszelkich wyjazdów i aktywności turystyczno ruchowych ccc (np. agula ma fajne z kajaków bo widziałamWink, bogdan uprawia grzybowe krajoznastwo, i gdzie Was tam jeszcze turystycznie nosi....)
Praca dyplomowa zostanie (mam nadzieję) obroniona już całkiem niedługo, bo tak się składa, że kończę turystykę zdrowotną w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie... Jeśli ktoś się zdecyduje mi pomóc (a wolę wasze zdjęcia niż jakieś tam z internetu) to proszę o nie na email:

Jak widać nie obijam się co nie? Pomimo powichrowanego kręgosłupa Wink

Niedługo też zamieszczę link do ankiety też potrzebnej mi do pracy to byłabym bardzo wdzięczna ccc

Pomożecie? Wink
No pomóżcie...w sumie niepełnosprawnym się nie odmawia co nie? Wink
''...oni mnie nie lubią. Nie szkodzi. Kiedyś spotkam kogoś, kto będzie mnie lubił, nawet gdy nie będę się o to starać. Gdy ktoś cię lubi, bo się starasz, to nie lubi cię takiej, jaką jesteś. Lubi nieprawdę o tobie...''
Dorota Terakowska - Tam gdzie spadają Anioły
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This Yahoo

aniolekzrogami
Witajcie serdecznie.
Mam prośbę. Otóż piszę pracę dyplomową na temat turystyki osób niepełnosprawnych i w tym celu przeprowadzam ankietę.
Proszę Was o wypełnienie, jeśli możecie poświęcić odrobinę czasu. Ankieta jest w pełni anonimowa i posłuży do analizy zachowań turystycznych przez osoby niepełnosprawne. ccc
Z góry dziękuję. Grin

A kto nie wypełni....@@!

link do ankiety

http://www.ankietka.pl/ankieta/86174/turystyka-osob-niepelnosprawnych.html

---------------
Połączony z 29-05-2012 06:43:
Bogdan dzięki za wypełnienie ankiety ccc

Pomoże ktoś jeszcze? okk
Edytowane przez aniolekzrogami dnia 29-05-2012 18:43
''...oni mnie nie lubią. Nie szkodzi. Kiedyś spotkam kogoś, kto będzie mnie lubił, nawet gdy nie będę się o to starać. Gdy ktoś cię lubi, bo się starasz, to nie lubi cię takiej, jaką jesteś. Lubi nieprawdę o tobie...''

agula30
No masz jeszcze mnie do kolekcji a jak będę miała chwilkę puszcze jakieś foty.
Różnice między możliwym a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.

aniolekzrogami
Dzięki Wam bardzo. Agula dziękuję czekam na e-maila ccc

Znajdę jeszcze kogoś chętnego? alla

Jagoda
Aniu chętnie bym wypełniła ten Twój formularz i już nawet zaczęłam, ale tam jest sporo pytań dotyczących orzeczonej niepełnosprawności. Mogę poinprowizować, ale nie wiem czy o to Ci chodzi. Ja nie mam orzeczonej niepełnosprawności i mimo operacji i dolegliwości od prawie 20 lat, nie czuję się niepełnosprawna. Wręcz przeciwnie.clap

aniolekzrogami
Jagoda napisał(a):

Aniu chętnie bym wypełniła ten Twój formularz i już nawet zaczęłam, ale tam jest sporo pytań dotyczących orzeczonej niepełnosprawności. Mogę poinprowizować, ale nie wiem czy o to Ci chodzi. Ja nie mam orzeczonej niepełnosprawności i mimo operacji i dolegliwości od prawie 20 lat, nie czuję się niepełnosprawna. Wręcz przeciwnie.clap

Widzisz Jagódko wielu niepełnosprawnych jest sprawniejszych niż pełnosprawni Wink Wcale nie przeczę.

---------------
Połączony z 11-07-2012 04:03:
Dziekuję wszystkim którzy wypelnili ankietę ccc Dzisiaj właśnie obroniłam dyplom ccc Oczywiście w pióra obrosłam bo na same piąteczki clapclapclapświrpijemy
Edytowane przez aniolekzrogami dnia 11-07-2012 16:03

Jagoda
Aniu GRATULACJE. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawobrawobrawobrawobrawo
Każdy dzień ma szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

aniolekzrogami
Dzięki ccc))) Bardzo sie ciesze...ale i stresik był....

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum: