Polecam

Autor wątku: bogdan
Identyfikator wątku: 189
Informacje o wątku
Jest 21 postów w tym wątku, i był oglądany 17534 razy.
Zobacz temat
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Maciek - jego historia
bogdan
maciek11 napisał(a):
Nie mogę sie jakoś przełamać żeby opisać całą historię mojej choroby jestem chyba jeszcze za bardzo zdruzgotany żeby założyć własny temat.

Maćku, czasami, a właściwie bardzo często, wygadania, wyrzucenie z siebie daję ulgę i poczucie pewności siebie ccc
Czekam ... Wink
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.
Czesław Miłosz
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This Yahoo

k2
No...
Kilka zdań + pifo Maciek

bogdan
Może być wysokooktanowe cwa
Czesław Miłosz

maciek11
Słuchajcie jeszcze nie oswoiłem się ze śrubami w lędźwiach a tu atakuje szyja mam dwie przepukliny w szyjnym. Będę chyba próbował rehabilitować.
Nie wiem czy jest to skutkiem dyskopatii, ale od dłuższego czasu mam mdłości, najpierw myślałem że to po NLPZ-ach, potem żę nerwica (na pewno też) ale czasem jestem spokojny,optymistyczny a mdli jak niewiem co. Próbuje się ratować jak już nie mogę hydrooxyzinum 25 jedną lub dwie tabl co drugi dzień, ale nie zawsze pomaga. Może macie jakieś rady ? Mam teraz drugiego stycznia sanatorium i jak tu jechać ?beczy

k2
Maciek ,wiesz co nie ma na to skutecznej metody -niestety . Trochę złagodzisz tab. Przejdzie ,samo przejdzie .To ,to przychodzi bez ostrzeżenia ,i tak samo odchodzi. Pierwszy raz ,to myślałem ,że się czymś zatrułem . Mi pomaga ,takie zachowanie jak przy ataku migreny tzn. ciemny pokój , żadnych gwałtownych ruchów (miska przy łóżku Wink ) cisza, okłady zimne kompresy na kark ,głowę ,i coś nasennego .

Anka
Będę wredna... kobiety w ciąży mają mdłości to i Wy przeżyjecie v

Maciek nie stresuj się tak tym kręgolkiem. Ja miałam w tym roku dwie operacje na lędźwiowym,a i tak jeszcze mam tam trzy przepukliny. W szyjnym kolejne dwie i też się odezwały po zabiegu. Jakoś daję radę,bo muszę. Na szczęście takie atrakcje jak mdłości czy zawroty omijają mnie. Mam tylko przejściowe problemy z palcami obu dłoni. Nawet ramiona przestały boleć więc nie panikujmy ccc
A tego sanatorium to Ci zazdroszczę. Też bym chętnie pojechała,ale muszę siedzieć w domu i pilnować wnuka,że o synach nie wspomnę. Taki los kobiety v
Korzystaj z życia zanim ono ciebie wykorzysta

maciek11
Byłem u jednego z najlepszych fizjo w stolicy Jacka Sobola. Popatrzył na rezonans szyi i stwierdził że dramatu jeszcze nie ma.
Trochę pomanipulował głową coś delikatnie trzasnęło i przez dwa dni człem poprawę ale on ma kupę roboty i na następną wizytę wpisał mnie do młodziutkiej pani. Poza tym stwierdził że źle jest z moją psychiką i umówił mnie z psychiatrą.
Po wywiadzie pani dr zapisała mi nowoczesny lek który powinien mi pomóc ale dopiero po tygodniu albo dwóch brania.Tyle że te dwa tygodnie to może być znacznie gorzej. Nie wiem całkiem co robić bo już teraz trudno mi żyć z tymi mdłościami. Ale się porobiło.

k2
Maciek zapytaj dok. o memotropil

psychika psychiką ,równowaga psychiczna ważna rzecz,. Nerwica. Naale cosik mi się wydaje ,że ten najlepszy fizjo ,poszedł na skróty .Kręgolek szyjny figle płata ,od choćby takie "niewinne" zwężenie żył kręgowych . A, byleś ,u laryngologa -to tez ważne. No,i badanie Doppler... A, przeprowadź w domu test tzw. -oczy Próba Unterbergera,oczy zamknięte ,ręce wyciągnięte przed ,marsz w miejscu wysoko podnosząc kolana siebie , maszeruj licząc do 50-60 http://www.fizjot...biczek.pdf

maciek11
Cenne uwagi Krzysiu. Mam skierowanie do laryngologa ale pójdę po powrocie z sanatorium ( wyjeżdżam w poniedziałek ) Doppler robiony i jest ok tomografia mózgu też. Ten test zrobiłem przed chwilą trzy razy - pierwszy raz skręciłem trochę w lewo a potem dwa razy dobrze ale chyba słuchałem telewizora i się pilnowałem, muszę powtórzyć. Materiał do poczytania obfity dzięki.
Dodam jeszcze że zawoty glowy miałem tylko przez jedna noc po wyciągu szjnym, potem zawroty zniknęły ale szum pozostał.
Ale najgorsze są te mdłości hydro czasem pomaga zym że nie zawsze.
Edytowane przez maciek11 dnia 30-12-2011 19:21

k2
znam, te nieprzyjemne objawy Macku , oj znam .
Poczytaj ,może coś znajdziesz .lekarze jak dzieci , często trzeba im podpowiadać ,oczywiście bardzo subtelnie ,tak żeby nie zburzyć w nich przekonania do własnego geniuszu Wink

maciek11
No to startuję o 1: 30 do Sobieszewa Zdrój.
Kiepskie samopoczucie mnie nie opuszcza, czarno to widzę ale co mus to mus.
No to nara.

bogdan
Będzie Maćku dobrze ! ccc
Nie ma innej opcji Wink
Czesław Miłosz

maciek11
Dzięks.

wojtid
Maćku to jakie zabiegi miałeś , o co prosić panią?

maciek11
Ja miałem pole magnetyczne, solux, hydromasarz,ćwiczenia indywidualne wzmacniające gorset i o te ostatnie proś panią Magdę. Jeśli tego nie zrobisz położą Cię w klatce na leżance podwieszą nogi ustawią timer na 10 minut i każą pedałować.
Jest też trochę ćwiczeń relaksacyjnych i grupowe izometryczne. Fajna jest też pani ordynator zna się na ćwiczeniach chętnie udziela porad.
Mój kumpel jest od dwóch tygodni w Świeradowie i basen ma dwa razy dziennie, raz z przepisu i po południu na własna rękę, w wekendy też dostępny.W Sobieszewie jak już pisałem nie ma basenu,wożą do Sopotu busem (mało osób) i tylko w poniedxziałki czyli 4 razy na turnus.

wojtid
ok będę prosić o Madzie bo chcę poprawić sobie stan po operacji . ten basen top jakaś pomyłka , basen to podstawa przy schorzeniach kręgosłupa jak zus może pozwalać na coś takiego , wysyłają a później na siłę uzdrawiają , no bo jak przecież Pan był na turnusie rehabilitacyjnym za ok 6 000 zł

maciek11
Nie proś o Madzię yahoo tylko Madzię o to by pokazała Ci kilka ćwiczeń i oceniła czy poprawnie je wykonujesz

wojtid
myślałem że Madzie będę miał na wyłączność Wink lepiej by się ćwiczyło Grin

maciek11
Z takich praktycznych porad mogę Ci polecić nagranie na dyktafon w komórce Magdy podczas grupowych ćwiczeń izometrycznych.
Z cwiczeniami jest ten problem że zapominamy co robiliśmy ile powtórzeń itd. Ja do dzisiaj codziennie odtwarzam sobie z komórki 10 minutową sesję i czuję się jakbym ćwiczył pod okiem instruktorki.
I to jest w pewnym sensie sposób na wyłączność - zabrać Magdę do domu.Wink

wojtid
faktycznie dobry pomysł na zabranie Pani Madzi do domciu

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum: