Polecam

Autor wątku: bogdan
Identyfikator wątku: 169
Informacje o wątku
Jest 4677 postów w tym wątku, i był oglądany 1699027 razy.  W tym wątku są załączone pliki.
Zobacz temat
Kto tu jest? 4 Gość (ci)
 Drukuj temat
KAWO-PATIA
mauricius
Jak masz samochód to już jakieś możliwości są... możesz wrzucić ogłoszenie na olx itp. o usługach transportu np. rozwożenie gości weselnych czy z innych imprez np. studniówek (chyba jeszcze sezon trwa) itd. Zawsze jakiś grosz wpadnie... Podzwonić po pizzeriach czy nie potrzebują kogoś z samochodem do rozwożenia... Żadna to rewelacja ale im bardziej sie udzielasz tym więcej możliwości się pojawia - tak myślę Wink
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This Yahoo

mat2508
O pizzeriach myślałem i spróbowałem. Ale szkoda mi auta na ich warunki finansowe. Wypłaca 1200zł, koszt paliwa wyjdzie gdzies 300zł + części do auta, bo o tym się nie mówi przecież, auto nie jezdzi w trasie tylko 100% miasto. I praca 12-22, co też dla kręgola średnie jest aż tyle. Szukam, może coś się wyklaruje
Częsty brak reakcji doprowadza do frustracji.

Malgosia3003
Przeglądam i przeglądam i szok. Pustka straszna, myślałam że tylko mnie wywiało, a tu innych także powiało. Muszę nadrobić lekturę tych którzy pozostali. No cóż tak czy siak miłego wieczoru pozostałym ccc

mauricius
Witami o zdrowie pytam ???... ale nie tylko...
Co jakiś czas na forum pojawia się pytanie o możliwość uprawiania sportu przy dyskopatii. To ważne żeby się ruszać chociażby po to żeby zbędnych kilogramów nie gromadzić ... trochę poszukałem i taki pomysł - orbitrek! Czy ktoś próbował?

mat2508
Wg mnie, ale może się nie znam to średni pomysł. A dlaczego?
Maszyna wymusza na Tobie okreslony ruch. Nie masz wpływu na pozycje i zakres ruchu. W sanatorium mialem mozliwosc korzystania z tego i powiem Ci ze po kazdej 10-15 minutowej "sesji" ledzwie mnie bolały, w sumie bardziej okolice bioder. Przy dyskopatii nasze cialo troszke inaczej sie porusza i szuka odpowiedniego zakresu ruchu, obciazajac jednoczesnie sasiadujace stawy. Za te pieniadze, lepiej wydac je na rehabilitanta, zeby zbadał i doradził cwiczenia w domu + spacery. Ja jak mam mniejszy ból w ledzwiach etc to staram sie sporo spacerować. Bywaja dni, w szczegolnosci wiosna/lato, ze potrafie przejsc 7-8km spacerkiem. To zajmuje mi sporo czasu, nawet do 3 godzin. Podkreslam, spacer w lesie z psem i dziewczyną. Wracam i naprawde czuje sie bardzo zmeczony.
Chcesz sprobowac orbitrek? Najlepiej idz do dobrego sportowego i przetestuj go przez kilka minut, albo idz na siłownie, zapłac raz i pocwicz na nim, wtedy ocenisz.
pzd

Malgosia3003
Próbowałam kiedys z orbitrekiem i kiepsko to się skończyło bo organizm wyrobił sobie tylko i wyłącznie określony ruch ponadto nie chciał zrobic nic więcej. więc orbitrek poszedł pod młotek. Mat dobrze mówi spacery to najlepsza metoda nierówne podłoże fakt trzeba uważać, ale za to organizm dopracowuje coróż to nowe ruchy.
Mauricius co do zdrowia to wiesz nikt sie n ie wypowiada bo zmian nie widac ccc
Ale propo zdrowia ma ktos pomysl jak podreperowac watrobe i zolądek? ostatnio mam ciężkie tyg wiec jade na prochach i brzuszek zaczol sie powoli bardzo buntowac ;/

mat2508
Żołądek - leki na bazie pantapraozolum/omeopra... Obecnie najtaniej i najwydajniej wychodzi na rynku Helicid 90kap. Do tego probiotyki na sprawy jelitowe. Wątroba to mysle ze na bazie esentiale forte- ale szukac zamiennikow/podobnych leków bo wiadomo, w/w jest bardzo drogi. No i napewno warto by bylo isc do ogolnego, niech on przepisze moze jakas refundacja czy cos. Pantaprazolum mozna kupic w aptece bez recepty ale O ILE WIEM max 20mg w tabletce. Ja mam na refundacje (wrzody) 40mg i płace 25zł/90tab ( starcza na 2.5 miesiaca).
Pzd

mauricius
Dzięki za komentarz do orbi... faktycznie najlepiej będzie spróbować na siłowni przed zakupem. Co do żołądka to łykam Helicid i jest git, pomaga (na receptę od rodzinnego, zawsze jak idę z przeziębieniem czy inną chorobą to proszę o wystawienie recepty nawet jak mam w domu zapas Wink

mat2508
Żyjecie? Nikt się nie pokazuję, Krzysia nie widać, Szefa też nic, a o kobitkach to już nie wspomnę Grin Wszyscy cudownie ozdrowieli ccc
Pozdrawiam

mauricius
Mati ja żyje i składam Wam wszystkim życzenia świąteczne spokojnych ale radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
.......a ateistom bogatego Zajączka. Wink

mat2508
Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt ! Pozdrawiam, i oby ktoś jeszcze się odezwał Grin

agula30
Przyszłam się ponownie przywitać i przeprosić za tak dlugie milczenie, ale niestety nie mam czasu na nic innego jak tylko nauka i nauka. wykańcza mnie anatomia i takie tam, ale już niedlugo zakończę ten etap egzaminem tylko czy go zdam nie wiem. Jak już będę miała to za sobą to dam znać, trzymajcie się zdrowo i trzymajcie za mnie kciuki 5 czerwca między godziną 8 rano a 12 w południe. To sa godziny mojej egzekucji niestety.
Różnice między możliwym a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.

mat2508
E tam, żadna egzekucja v Zdasz i ogłosisz nam kiedy można wpaść na masażyk, przydałby się przed wakacjami Grin

Gagunia
Boguś 100 lat w zdrowiu z okazji Twoich urodzin
www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/215597_filizanka_kawa_ciasto.jpg
Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem: możemy latać wtedy i tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka.
Bruno Ferrero

mat2508
o witaj gagunia, dawno Cię tutaj nie byłoccc

Boguś 150 lat !!!

bogdan
Siemanko. ccc

Dzięki za życzenie. wstyd

Płot już przekroczyłem i teraz metę już wyraźnie widać. lol
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.
Czesław Miłosz

Gagunia
Boguś , skoro widzisz metę , to jak daleko?
W każdym razie z tego co ja wiem to każdy z każdym dniem do mety się zbliża.
Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem: możemy latać wtedy i tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka.
Bruno Ferrero

Gagunia
Mat ja osiągnęłam stabilizację zdrowotną nic lepiej a z kazdym dniem .... brrr ugryze się w język.
Mało tu jestem bo nie potrafię nikomu nic doradzić, bo ja nie robie nic ze swoim kręgolem. Wink, ponoć nie wolno mi niwie
Bruno Ferrero

mauricius
Czołem ludziska. Radzicie sobie jakoś z upałem? Idealny czas żeby na trawce wygrzewać plecy Wink popijając znieczulacz...

agula30
Zdałam.
Różnice między możliwym a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum: