Polecam

Autor wątku: bogdan
Identyfikator wątku: 169
Informacje o wątku
Jest 4677 postów w tym wątku, i był oglądany 1697564 razy.  W tym wątku są załączone pliki.
Zobacz temat
Kto tu jest? 3 Gość (ci)
 Drukuj temat
KAWO-PATIA
k2
bry dzień . witam obieżyświata ! oj ,czasami emisja spalin ,bywa uciążliwa. No ale opowiadaj ,co tam widziałeś ,z kim zadawałeś, i takie tam .

Mi ,dziś ku..... lędźwiowy do spółki,z biodrami żyć nie daje . Już w nocy obudził mnie nieznośny ból ,i tak trzyma mimo zjedzonych p-bólowych. Widać trza na dyskotekę Wink
Generał -Domus ,się k... sam awansuje ,a co .
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This Yahoo

mat2508
Taa dyskoteka wskazana. A już byś Krzysiu wszystko chciał wiedzieć, co gdzie i z kim. Nie ma tak hop siup
Częsty brak reakcji doprowadza do frustracji.

k2
Mat. tak zupełnie między nami ,zdradzę Ci sekret "starszych" panów Wink najskuteczniejsze ,najlepsze i w ogóle na wszystko są najlepsze ,okłady z młodych damskich piersi . No i sza mam nadzieję ,że nikt nie przeczyta ,a już zwłaszcza, działaczki na rzecz czegoś tam ,kobiet Wink

Malgosia3003
He he he Krzysiu okłady pomagają w każdym wieku v Tylko trzeba próbować do skutku i dzielić się dalej wiedzą Grin

Dyskoteka hmm zamyslony mogłoby być śmiesznie ccc

k2
Dyskoteka ,dlaczego śmiesznie ,nie nosze treski nic więc ,nie będzie spadać dominuje raczej kontrolowany chaos Wink

k2
bry dzień. Od rana przechadzam się ,z laską Wink
A,gdzie Grażynka ??

mat2508
wow laska dobra rzecz, czasami pomimo wieku mnie też by się przydała. Najlepiej elektroniczny wózek, takowy z podłaczeniem kroplówkowy z dostawą codzienna tramalu. Ojoj to by było życie. Do tego renta jakąś z 5% pensji Parlamentu Eu i można sobie wegetować

bogdan
O czym ty mat mówisz???

Ja bym tam wolał bez pensji z UE i bez wózka z tramalem.
Nie w tą stronę myślę - wolę zęby zaciskać i funkcjonować, niż "łatwo" kasę trzepać i być uziemiony i uzależniony od innych i opiatów.
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.
Czesław Miłosz

Malgosia3003
Co racja to racja , Boguś ma rację. Biednie , ale szczesliwie i sprawnie. Pieniadze sa potrzebne i to bardzo , bo bez nich marny los , ale zdrowie niema ceny. I sama wiem po sobie że lepiej mieć ich mniej a cieszyć się blachymi sprawami nizeli miec wiele tak naprawde nie majac nic

Kurczę za 11 dni mam iść do szpitala , a pietra mam większego niż za pierwszym razem. Chyba starość jakaś czy cuś Grin

k2
dzień doberek wszystkim. jest szansa na ładny ,pogodny dzień.

mauricius
No raczej !!! nawet ...tydzień! ccc

Malgosia3003
Pogoda , pogodą niby słońce itp , ale nie wiem jak u was bo u mnie mimo słońca zimno jak nie wiem co ;/

mat2508
U mnie (dolnyslask) słoneczko, ciepełko. Teraz niby 23 st w cieniu. Więc nie mam co narzekać, złota jesień. Oby tak było dalej, czeka mnie kładzenie tynku/gładzi w całym mieszkaniu w październiku, to żeby ciepło było i bez deszczu

k2
Mat. kładzenie gładzi ... świetna rehabilitacja , pracują wszystkie partie mięśni ,i nie tylko Wink
Bry dzień wszystkim. Jesień ,zima ,ani za jedną ani za drugą, nie przepadam.

mauricius
Mat już ci współczuje a jeszcze bardziej osobie która będzie po tym sprzątać Wink Ten syf w każdą szczelinę wlezie.

mat2508
Plus w tym wszystkim taki- mieszkanie puste, i całe do tynkowania/gładzi. Więc sprzatanie bedzie, ale nie jak w przypadku remontu jednego pomieszczenia ccc

mauricius
Eeee to generalka ccc czyli będziesz bohaterem w swoim mieszkaniu Wink Powodzenia

mat2508
Na ściany biorę majstra, tj na tynki i gładzie. Może gdybym rodziców nie miał, to probówałbym sam- nauczyć się też. Ale mam rodziców i trochę presja z ich strony Grin W sumie to majster połozy jeszcze kafelki i panele.
Ps jakbys ktoś miał nadmiar gotówki, tj ok 80 tys zł, to mam bardzo dobry biznes do zrobienia. Rok czasu i na czysto wyjdzie ok 25 tys do podziału. 100% legalny. Tylko problem, skąd wziąść taką kase...

mauricius
No to ładny biznes... niestety nie moja półka inwestycyjna Wink

mat2508
No jest luka w polskim prawie, dość znacząca i można legalnie ją wykorzystać. Ja właśnie na tym skorzystałem, miałem z przyszłą żoną wolne środki i kupiliśmy mieszkanie, 30m2 za 63 tys zł. Spółdzielcze własnościowe. U mnie w mieście te mieszkania w tym metrażu/okolicy są w przedziale 90-120 tys zł. Można sporo zarobić. Ale niestety, mieszkanie kupiliśmy dla siebie, a nie na handel... Gdybym miał jeszcze raz tyle- kupiłbym dwa mieszkania. I tak rozmyślam, co zrobić, żeby taką kasę zdobyć Grin

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum: