Polecam

Autor wątku: agula30
Identyfikator wątku: 105
Ten wątek jest przyklejony
Ten wątek jest przyklejony i może zawierać ważne informacje. W tym wątku są załączone pliki.
Zobacz temat
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Poznajmy się
bogdan
allaallaalla A Witojcie, Witojcie allaallaalla

Pary też mile widziane ups 3_@okklollollol

Zaraz się ktoś za Was "zabierze", ja na razie muszę ... odpokutować niwie lol

Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.
Czesław Miłosz
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This Yahoo

zQoBasia
Witam!!
Mam na imie Basia obecnie mieszkam w SzkocjiWink
Moje problemy z kregoslupem(wysuwajacy sie dysk) zaczely sie okolo 5 lat temu ale w sumie do tej pory nic z tym nie zrobilam ,jak mieszkalam w Pl i sie wysunal bo sobie cos dzwignelam (jak to ja3_@) po ostrych stanach ladowalam na zastrzykach.Potem jakis czas mialam spokoj ,ponad dwa lata temu wyjechalam do szkocji no i tu zaczela sie dopiero meka bo jedyna metoda to wiadomo nalepszy na wszystko PARACETAMOL!!!!trafilam na rehabilitaqcja ktora raczej nie pomogla po jakims pol roku raczej samo przeszlo bylo dobrze zapomnialam o bolu do ktorego juz swojego czasu bylam przyzwyczajona no i pewnego pieknego dnia zachcialo mi sie przeniesc ciezki stol i pare innych rzeczy mur wieczorem juz czulam ze nie jest dobrze.Rano nie moglam juz wstac z lozka no i znow sie zaczela tyle ze tym razem bardzo bardzo mocno ,praktycznie po scianach chodzilam ,problem z obroceniem sie w nocy na drugi bok poprostu horor ,jedyny ratunek paracetamol nieszczesny goraca kapier co kilka godzin i podloga,po tyg mozna powiedziec ze zaczelam troszke zyc mozna powiedziec ze boli mnie teraz tak jak kiedy chodzilam na rehabiltacje.Od 2 dni nie biore wkoncu prochow cwa we wtorek mam wizyte u lekarza wczesniej nawet bym nie doszla.Marze o zastrzykach ale niestety w tym kraju nie realne.
Serdecznie pozdrawiam i licze na miloe powitankoGrin
Edytowane przez zQoBasia dnia 04-07-2010 16:59

agula30
Witaj serdecznie wśród nas!! roza
Jak znajdziesz chwilkę wpadnij na kawkę.
Różnice między możliwym a niemożliwym jest jedynie miarą naszej determinacji.

bogdan
Ano, Siemano Winkccc
Widzę, że ostatnio Wyspy zaczynają dominować na stronie cwaokk
Dużo jest ostatnio wejść na stronę, właśnie ze Szkocji, Irlandii i Anglii okk

Basiu, Miło że dołączyłaś do Połamańców, choć wiadomo, że lepiej by było, gdybyś nie musiała.

Jak chcesz, to załóż sobie temat i możesz coś więcej dodać o sobie ccc
I wpadaj tak, jak Aga zaprosiła na "Kawę" cwayahoo

Czesław Miłosz

zQoBasia
Dzieki wielkie za mile powitankoGrin i zaproszenia napewno skorzystam.W wolnym czasie postaram sie zalorzyc temat i napisac wiecej o sobie serdecznie pozdrawiamccc

bogdan
To organizuj więcej czasu Wink Grin
Jakbyś czegoś nie wiedziała, jak się poruszać po stronie, to wal śmiało, zawsze ktoś Ci podpowie Wink lll GrinGrinGrin

Edytowane przez bogdan dnia 04-07-2010 21:15
Czesław Miłosz

k2
witaj Basiu II Wink
Generał -Domus ,się k... sam awansuje ,a co .

chosia
Witam Wszystkich
Mój kręgosłup : operacje miałam 29.06.2010
Rezonans wykazał:
" Pogłębienie fizjologicznej lordozy lędźwiowej kręgosłupa.Obniżenie i odwodnienie krążka międzykręgowego L4-L5. Lewostronna wypuklina jadra miażdżystego L4-L5 uciskająca lewy korzeń nerwowy w zwężonym otworze międzykręgowym. Centralne wypukliny krążków międzykręgowych Th11-12,Th12-L1,L1-L2 uciskają worek opony twardej. Stan po przebytej chorobie Sheuermanna z nierównością blaszk granicznych trzonów Th11-L2"
A w karcie wypisowej ze szpitala już po operacji:

"Leczenie : Fenestracja lewostronna na poziomie L4-Lp,usunięcie wypukliny, odbarczenie elementów nerwowych, implantacja Coflex"

Jestem więc "naprawiona" powiedzmy, co do końca nie jest oczywiście prawdą. Mam 35 lat, pracuję (obecnie na zwolnieniu lekarskim oczywiście), borykam się z bólem w nocy, zwłaszcza lewa noga i te diabelne śruby, przeszkadzają spać. Tyle na razie o mnie.
Witam jeszcze raz Wszystkich dykopatówGrin

gesium
witaj chosia ccc witaj wśród swoich ccc ccc

slawa-33
witaj chosia Wink
Zawsze zastanawiałam się nad śrubami i lotniskiem ? Jakbym wchodziła do opery i bramka zaczęła by piszczeć to spaliłabym się ze wstydu , a na lotnisku to już rewizja osobista murowana ;6. Pewnie lekarz papier jakiś wystawia ?
Sława

asiula2804
;6.czesc nie wiem czy mnie panietacie to ja asiula moze teraz juz bede mogla czesciej odwiedzac moja ulubiona strane na razie na pozyczonym laptopie bo jak pamietacie odlaczono mi internet na dlugo jAKOS nie moge sie na tym malym gowienku polapac ale ucze sie Jakos powoli ciagne Zyje to najwazniejsze Wyszly ostatnio jeszcze klopoty z tarczyca ktora przesunela mi krtan a nikt nie chce operowac przez te rusztowanie kregoslupa wiec czesto z braku dostepu powietrza odjezdzam i laduje w szptalu na respiratorze To zaczyna byc nagminne Nie wiem jak dlugo pociagne ale pozdrawiam wszystkich goraco i serdecznie Jak tylko nadarzy sie okazja dam znac bywajcie

selphie73
Cześć ccc
Tu "świeża krew"v ... Mam na imię Bernadeta i jestem z Białegostoku ...

bogdan
Siemanko ccc
Tu "stara krew" v mam na imię bogdan i jestem spod ... Wawla v 3_@

Edytowane przez bogdan dnia 05-09-2010 08:32
Czesław Miłosz

asiula2804
Leze wlasnie sobie w cieplym lozeczku i mysle o moich kochanych zspolplemiencach zupelnie nie mam pojecia co wciskac by uzyskac polskie literki nie moge sie polapac, W domu jestem od niedawna. Jak wam pisalam dopadlo mnie jeszcze nastepne chorobsko. W ostatnim rezonansie bylo ok tz nie pogorszyla sie mielopatia jakby proses ustal w dawniejszym polozeniu to nawet ciekawe.Moj doktorek jak mowi odrabal mi 4 wyrostki od kregoslupa - odciagnal i ustabilizowal. Wiem tylko ze mam wiela dziure - pol jednej strony kregoslupa nie istnieje - ale glowe trzymam prosto.Trudno mi nia poruszac lecz idzie z tym zyc. Czyli pelen sukces. Niedlugo mam scyntografie tarczycy i pewno biopsje - ciekawe jaki diabel tam siedzi - moze 7 rezonansow sie przyczynilo do tak szybkiego wzrostu tego guza- nie wiem czekam z niecierpliwoscia na badania. Bogus ty oblatany - napisz co w laptopie sie wciska by polskie litery byly - probuje ale glupoty wychodza. Pozdrawiam wszystkich cieplutko - do uslyszenia

bogdan
Asiula, tam gdzie masz zaznaczone strzałkami, masz ustawienia.
Powinno być tak jak u mnie "PL"
To jest na dole, po prawej stronie monitora, na pasku zadań.

img.liczniki.org/20100906/scr-1283800518.png

Edytowane przez bogdan dnia 06-09-2010 21:23
Czesław Miłosz

marianna
Witam.
Próbuję się przywitać
Edytowane przez bogdan dnia 14-09-2010 08:12

bogdan
Siemanko Marianno ccc
Już udało Ci się przywitać clapokk
Powoli dojdziesz Co i JAK działa na stronie, a myślę, że każdy Ci pomoże jakbyś czegoś nie wiedziała ccc

Czesław Miłosz

adi
Witaj w gronie "pochylonych"GrinGrinGrin

marianna
Dzięki za przywitanie.Naprawdę troszkę jestem pochylona troszkę ale to z racji wieku też.
Grin

Anka
Witam. Znalazłam dzisiaj to forum. Troszkę przejrzałam i doszłam do wniosku,że tego chyba szukałam ccc
Mam na imię Anka. 36 lat. Mieszkam w Szczecinie i zaczynam walkę o swój kręgosłup.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum: