Polecam

Autor wątku: bogdan
Identyfikator wątku: 169
Informacje o wątku
Jest 4675 postów w tym wątku, i był oglądany 948543 razy.  W tym wątku są załączone pliki.
Zobacz temat
Kto tu jest? 2 Gość (ci)
 Drukuj temat
KAWO-PATIA
bogdan
Macie na uspokojenie lll Grin
img.liczniki.org/20110603/mleko-1307116957.jpg

Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna.
Czesław Miłosz
Podzielenie się tym wpisem:
Facebook Google Tweet This Yahoo

Przemus
Mleczko smaczne, zdrowe i pożywne ccc Daj coś mocniejszego.Jak wrócę bo po kobitę jadę to se golnę pijemy
Właśnie się dowiedziałem,że koleżanka z pracy leży na oddziale żony zala pocieszacz
pu.i.wp.pl/k,MzM0OTEyODMsNDc4MDUxMjA=,f,arsh.gif

bogdan
Poczekaj - ... musi nakapać cwayahoo
Czesław Miłosz

Przemus
Akurat przyjadę to zdąży cwa

bogdan
Służę okk
Miałem nawet podobną "instalację" cwa, to znaczy tą bańkę na mleko Grin
Nie powiem w którym barze mlecznym mieli "ubytki" szokkhaha

img.liczniki.org/20110603/bim-1307118119.jpg

Czesław Miłosz

Przemus
Też nad czymś takim myślę cwa Napiłby się człowiek dobrego samogonu niwie

smerfetka
Możesz mi Boguś dać bana, ale ostatnie zdanie muszę powiedzieć.

Nie sądziłam, że dyskusja dorosłych ludzi.. na poważny moim zdaniem temat, może się sprowadzić do takiego poziomu....przykre.
Jesli chce się Komuś dołożyć, to zawsze znajdzie się bata.

Aniu...jeśli chodzi o chrzest, to ksiądz nie robi łaski.
U mnie w rodzinie był podobny przypadek i wystarczyło powiedzieć, żeby pokazał dowód na to, że ma prawo odmówić chrztu....nie robi łaski, chrzest się odbył.
Datki omijam szerokim łukiem i ksiądz jeździ gorszym samochodem ode mnie.

Przemus
Jak zwykle okk Smerfol musi postawić "kropkę". brawo Miłego wieczorku.

bogdan
Sączcie sobie co nakapie, ja spadam odleżeć dzisiejszą "służbę czuwającą" Grin
Czesław Miłosz

agula30
Hejka
Na tamtej kawie Ania pytała się jak się czuję po sanatorium, otóż czuję się gorzej niż przed, ale tak jest zawsze. Znacznie gorsza jest sytuacja jaką mam w domu, wczoraj się dowiedziałam, że sanatorium jest dla starych nie młodych więc mam siedzieć na dupie przy męży bo tu jest moje miejsce. W mojej rodzinie pokutuje przesąd że w sanatorium wiadomo co się dzieje i w żaden sposób nie przetłumaczysz im, że nie jest tak do końca.
Wczoraj teściowa stwierdziła, że mi nie wolno iść na operację bo jak mnie pokroją to będę musiała jakiś czas leżeć, ale ona stwierdziła, że będę leżała rok i mój biedny małżonek będzie musiał wszystko robić w domu. Ot i wróciłam do szarości dnia codziennego, muszę zapomnieć, że to mnie boli tylko przede wszystkim patrzec na małżonka.
Przepraszam, że tak paskudnie zaczynam nową kawę, alew wczoraj siedli na mnie wszyscy i wszystko im się nie podobało, nawet to, że poznałam nowych ludzi i utrzymujemy ze sobą kontakt.
Jeszcze raz przepraszam, ale chyba łapie mnie jakaś deprecha.

Gagunia
Stawiam kawusię , na miły poczatek dnia.
U mnie tak już grzeje , że chyba do wieczora nosa nie wychylę.

Agula! Cóż moge Ci powiedzieć. Synowe maja taki żywot ,niestety, gdy z boku jest teściowa. Nie darmo jest tyle kawałów o teściowej.

Boguś to mleczko to nie jest przypadkiem od "wściekłej krowy"
Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem: możemy latać wtedy i tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka.
Bruno Ferrero

aniolekzrogami
Jak od wściekłej to nie ruszam Wink

Agula no przykra strasznie sprawa. Aż ciężko odpowiedziec. Chyba próbują cię zaszczuc. No ale co by się nie działo w sanatorium, to jednen podstawowy fakt jest taki że masz prawo do leczenia. Tego ci nikt nie może zabronic. A jesli będziesz miec operacje to taki problem ale dla nich tak?
Przykro mi Agnieszko.

Smerfetko wiesz jacy są nieraz księża. Ja cały czas powtarzam, że kościół tworzą ludzie. Zawsze się znajdą czarne owce. To jak w zyciu. Moi rodzice chcieli się pobrac w młodym wieku to 3 lata do proboszcza biegali bo stwierdził że są za młodzi. A myślę że masz swoje już lata i dokladnie wiesz że na podstawie jednego księdza nie można oceniac religii.

Z KOLEI JA NIE DLA KSIĘDZA CHODZĘ DO KOŚCIOŁA!
Edytowane przez aniolekzrogami dnia 04-06-2011 09:51
''...oni mnie nie lubią. Nie szkodzi. Kiedyś spotkam kogoś, kto będzie mnie lubił, nawet gdy nie będę się o to starać. Gdy ktoś cię lubi, bo się starasz, to nie lubi cię takiej, jaką jesteś. Lubi nieprawdę o tobie...''
Dorota Terakowska - Tam gdzie spadają Anioły

Anka
Agula teściowa to nie rodzina więc jej powiedz,żeby się nie wtrącała. A mężowi jak się coś nie podoba to niech żyje z mamusią. Zresztą skoro ona jest taka troskliwa i się martwi ,że synek będzie musiał w domu posprzątać to niech mu pomaga. Najlepiej niech robi wszystko za niego,a Ty idź na tą operację jeśli ma Ci pomóc. Przestań słuchać bzdur i się lecz,bo jak przestaniesz chodzić to co wtedy? Nie bądź taka uległa,bo Cię tam całkiem stłamszą. Nie ma co popadać w depresję tylko czas się postawić. Powodzenia.
Korzystaj z życia zanim ono ciebie wykorzysta

Przemus
Witam w ten piękny dzionek piw
Anka, jak możesz?? Angry To ja chciałem powiedzieć tak Agula, Anka ma rację. Dopóki się nie postawisz będą Cię traktować jak Cię traktują czyli(sorki za wyrażenie) przedmiotowo. Wiem co mówię bo znam to z "autopsji". Moja siostra mieszka na wsi i ją też teściowa traktowała podobnie ale kobita w zeszłym roku zmarła i się "uspokoiło" ale miała podobne chece jak u Ciebie. Nawet myślała,żeby zostawić szwagra. Dopóki sie nie postawisz bedziesz na straconej pozycji.Twoje zdrowie też jest ważne!!! Co bedzie jak na wózku wylądujesz? Wtedy teściowa powie Twojemu,ze z Ciebie żaden pożytek i Cię oddadzą do jakiegoś domu "spokojnej starości". Agulka, weź się za siebie póki nie jest za późno!!

agula30
Dzięki wam za wsparcie tak

agula30
Próbowałam porozmawiać o tym wszystkim z moja połówką ale to jak grochem o ścianę, nic do niego nie dociera ma swoje zdanie na ten temat i koniec. On jest wychowany na zasadzie kobieta siedzi w domu małżonek hula i koniec nie ma innej opcji, tak więc dla świętego spokoju pozostaje mi zagryźć zęby i udawać, że wszystko jest ok i nic się ze mną nie dzieje, a jak mnie złamie to siądę w kąciku i sobie popłaczę. Mam wrażenie, że jego to wszystko bardziej mędzy niż mnie chociaż to ja sama się z tym wszystkim muszę zmagać, a myślałam, że we dwoje będzie mi łatwiej a tu lanie

adi
Dzien dobryWink
Nie znaleziono obrazka
GO!!!

No to siup... Wink

Przemus
Dobry dzień. Przyjemnej niedzieli okk Ja za jakąś "chwilkę" wypadam z dzieciakami nad wodę troszkę poleniuchować i pomoczyć ;6. Ciepło takie,że wyrobić nie można zala
Miłego.

adi
A ja bylem wczoraj na dzialeczce nad zalewem,oj sie dzialo ,dzis leczonko zostaloGrin
PS.Odzyskalem prawko ,dowod tez jest do odebrania tylko karty i kase szlak trafilgrr
No to siup... Wink

Przemus
To fajnie okk Trzeba być dobrej myśli. Przynajmniej dokumenty masz. A kasa? Rzecz nabyta. Raz jest,a raz nie ma niwie
Wróciłem znad jeziorka. Dzieciaki prawie z wody nie wychodziły yahoo

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum: